OPT-OM.ORG.UA
Компресор кондиционера MERCEDES BENZ C / E CLASS (opt-om)

КОД ТОВАРА
MH ACP 342 000S

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
ACP 342 000S
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| O шкивив |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| для № ОЗ |
|
|
| для виробника |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Ид. № компрессора |
|
|
| Количество канавок |
|
|
| Количество ребер |
|
|
| Килькисть штирових контактив |
|
|
| Компресорна олива |
|
|
| Напруга |
|
|
| Технология соединения |
|
|
| Форма корпуса штекера |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Шкиви |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BEIJING BENZ (BBDC) | A0022303111 | DELPHI | TSP0159961 | DENSO | DCP17100 |
| MAHLE | ACP342000P | MAHLE | ACP641000P | MERCEDES-BENZ | 002230311180 |
| MERCEDES-BENZ | 0022303111 | MERCEDES-BENZ | A0022303111 | MERCEDES-BENZ | A002230311180 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 0022303111 | MERCEDES-BENZ (BBDC) | 002230311180 | MERCEDES-BENZ (BBDC) | A0022303111 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A002230311180 | VALEO | 813888 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Компресор Mercedes-Benz C-CLASS (W204) | Компресор Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S204) | Компресор Mercedes-Benz C-CLASS купе (C204) |
| Компресор Mercedes-Benz CLS (C218) | Компресор Mercedes-Benz E-CLASS (W212) | Компресор Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S212) |
| Компресор Mercedes-Benz E-CLASS купе (C207) | Компресор Mercedes-Benz E-CLASS Кабриолет (A207) | Компресор Mercedes-Benz GLK-CLASS (X204) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mahle |
| Код запчасти | ACP342000S |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Количество ребер | 6 |
| Компрессорное масло | PAG 46 |
| Совместимость с моделью | CLS, SLC, C-Class |
| Пользовательские характеристики | |
| O шківів | 110 мм |
| Ід. № компресора | 6SEU16C |
| Висота паковання | 21,00 см |
| Довжина паковання | 18,5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Код товара | MH ACP 342 000S |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Напряжение | 12 В |
| Технологія з’єднання | PAD |
| Форма корпуса штекера | овальн. |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина паковання | 27,50 см |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |
| для виробника | Denso |
| для № ОЗ | A0022303111 |
Информация для заказа
- Цена: 11 006 ₴


