OPT-OM.ORG.UA
Компресор кондиционера MAZDA 3 03- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 240931

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
240931
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| O шкивив |
|
|
| Заправна килькисть оливи |
|
|
| Количество ребер |
|
|
| Компресорна олива |
|
|
| Напруга |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Шкиви |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| MAHLE | ACP678000S | MAZDA | GJ6A61K00A | MAZDA | GJ6A61K00B |
| MAZDA | GJ6A61K00C | MAZDA | GJ6A61K00D | MAZDA | GJ6A61K00E |
| MAZDA | GJ6A61K00F | MAZDA | H12A1AJEL | NISSENS | 89311 |
| NRF | 32408 | NRF | 32408G | VALEO | 559624 |
| VALEO | 716678 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Компресор Mazda 6 Hatchback (GG) | Компресор Mazda 6 Лифтбек (GG) | Компресор Mazda 6 Station Wagon (GY) |
| Компресор Mazda CX-7 (ER) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 240931 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 12,90 мм |
| O впускного отвору | 15,60 мм |
| O шківів | 125,00 мм |
| Заправна кількість оливи | 140 мл |
| Код товара | CG 240931 |
| Количество ребер | 6 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напряжение | 12 В |
| Холодоагент | R 134a |
| Шківи | зі шківом на декілька ременів |
Информация для заказа
- Цена: 11 302 ₴


