OPT-OM.ORG.UA
Компресор кондиционера HYUNDAI TUSCON 04- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 241108

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
241108
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Заправна килькисть оливи |
|
|
| Количество ребер |
|
|
| Компресорна олива |
|
|
| Напруга |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Шкиви |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DOOWON | DC977012D700 | KIA | 977012D700 | KIA | 977012F500 |
| MAHLE | ACP1228000S | MAHLE | ACP1228000P | MOBIS | 977012D700 |
| NISSENS | 89286 | NRF | 32715 | NRF | 32715G |
| PMC | PXNEA060 | PMC | PXNEB063 | PROFIT | 17900008 |
| VALEO | 813362 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Компресор Hyundai ELANTRA III (XD) | Компресор Hyundai ELANTRA III Лифтбек (XD) | Компресор Hyundai TUCSON (JM) |
| Компресор KIA SPORTAGE II (JE_, KM) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 241108 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 12,90 мм |
| O впускного отвору | 15,80 мм |
| Заправна кількість оливи | 160 мл |
| Код товара | CG 241108 |
| Количество ребер | 4 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напряжение | 12 В |
| Холодоагент | R 134a |
| Шківи | з подвійним шківом ременя |
Информация для заказа
- Цена: 10 169 ₴


