OPT-OM.ORG.UA
Компресор кондиционера BMW X5 4.8 GASOLINE 2007/02- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 241036

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
241036
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| O шкивив |
|
|
| Заправна килькисть оливи |
|
|
| Количество ребер |
|
|
| Компресорна олива |
|
|
| Напруга |
|
|
| Направление вращения |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Шкиви |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BMW | 64509121760 | BMW | 64529185144 | BMW | 64529195975 |
| BMW | 9121760 | BMW | 9185144 | BMW | 9195975 |
| MAHLE | ACP268000S |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Компресор BMW 3 Кабриолет (E46) | Компресор BMW X5 (E70) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 241036 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 15,50 мм |
| O впускного отвору | 28,40 мм |
| O шківів | 110,00 мм |
| Заправна кількість оливи | 150 мл |
| Код товара | CG 241036 |
| Количество ребер | 4 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Напряжение | 12 В |
| Холодоагент | R 134a |
| Шківи | зі шківом на декілька ременів |
Информация для заказа
- Цена: 16 142 ₴


