OPT-OM.ORG.UA
Компресор кондиционера BMW X3, 330 3.0 (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 241389

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
241389
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| O шкивив |
|
|
| Заправна килькисть оливи |
|
|
| Количество ребер |
|
|
| Компресорна олива |
|
|
| Напруга |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Шкиви |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BMW | 64526918749 | BMW | 6918749 | MAHLE | ACP789000S |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Компресор BMW 3 купе (E92) | Компресор BMW X3 (E83) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 241389 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 15,30 мм |
| O впускного отвору | 28,40 мм |
| O шківів | 110,00 мм |
| Заправна кількість оливи | 170 мл |
| Код товара | CG 241389 |
| Количество ребер | 6 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напряжение | 12 В |
| Холодоагент | R 134a |
| Шківи | зі шківом на декілька ременів |
Информация для заказа
- Цена: 11 843 ₴


