
Комплект підшипників роликових конічних VW LT 28-35 I (281-363); FRONT (L/R) 713 6114 80 (opt-om)
753 ₴
- Нет в наличии
- Код: FG 713 6114 80
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
OPT-OM.ORG.UA
Комплект пидшипникив роликових коничних VW LT 28-35 I (281-363); FRONT (L/R) (opt-om)

КОД ТОВАРА
FG 713 6114 80

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
713 6114 80
(FAG)
| Характеристика |
|
|
| Внутренний диаметр |
|
|
| Внутришний диаметр 1 |
|
|
| Внутришний диаметр 2 |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Зовнишний диаметр |
|
|
| Зовнишний диаметр 1 |
|
|
| Зовнишний диаметр 2 |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина 1 |
|
|
| Ширина 2 |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| CX | 073 | METZGER | WM407 | MOOG | VOWB11025 |
| NK | 754718 | SKF | VKBA802 | SNR | R15417 |
| VW | 113517185B | VW | 113517185C | VW | 281498625 |
| VW | 311405625B | VW | 311405625C | VW | 311405625D |
| VW | 311405625E | VW | 311405625F |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Комплект VW LT 28-35 I Автобус (281-363) | Комплект VW LT 28-35 I Фургон (281-363) | Комплект VW LT 28-35 I Платформа/шаси (281-363) |
| Комплект VW LT 40-55 I Фургон (291-512) | Комплект VW LT 40-55 I Платформа/шаси (293-909) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schaeffler FAG |
| Код запчасти | 713611480 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний диаметр | 50,29 мм |
| Внутрений диаметр. | 29,00 мм |
| Внутрішній діаметр 1 | 29,0 мм |
| Внутрішній діаметр 2 | 41,0 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Зовнішній діаметр 1 | 50,3 мм |
| Зовнішній діаметр 2 | 68,0 мм |
| Код товара | FG 713 6114 80 |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Ширина | 14,73 мм |
| Ширина 1 | 14,7 мм |
| Ширина 2 | 18,3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 753 ₴

