
Колодки гальмівні дискові ПЕРЕДН СЕРИЯ RD:Z BMW X3 20 DX, 20IX, BIS 10/11-,X3 35IX (F25) 2011- 25199.995.1
3 896 ₴
- Нет в наличии
- Код: ZI 25199.995.1
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмивни дискови ПЕРЕДН СЕРИЯ RD:Z BMW X3 20 DX, 20IX, BIS 10/11-,X3 35IX (F25) 2011- (opt-om)

КОД ТОВАРА
ZI 25199.995.1

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
25199.995.1
(ZIMMERMANN)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Тормозная система |
|
|
| Тормозная установка |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Знак видп. |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | 50000106 | ATE | 13047038572 | ATE | 13046038572 |
| BLUE PRINT | ADB114226 | BMW | 34106856191 | BMW | 34106799801 |
| BMW | 34116856193 | BMW | 34116854126 | BMW | 34116798978 |
| BMW | 34114073936 | BMW | 34112456867 | BMW | 34106859182 |
| BMW | 34106859181 | BMW (BRILLIANCE) | 34106859181 | BMW (BRILLIANCE) | 34106799801 |
| BOSCH | 0986494487 | BREMBO | P06075X | BREMBO | P06075 |
| CHAMPION | 573432CH | DELPHI | LP2234 | EUROREPAR | 1623056980 |
| FERODO | FDB4394 | FTE | BL2672A1 | HI-Q | SP2344 |
| LPR | 05P1732 | MAGNETI | PF0731 | MANDO | MBF015425 |
| METELLI | 2209610 | NK | 221552 | REMSA | 145700 |
| SKF | VKBP80103 | SWAG | 20916861 | TRW | GDB1942DTE |
| TRW | GDB1942 | ZIMMERMANN | 251991951 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки BMW 1 (F20) | Колодки BMW 1 (F21) | Колодки BMW 2 КУПЕ (F22, F87) |
| Колодки BMW 2 Кабриолет (F23) | Колодки BMW 3 (F30, F80) | Колодки BMW 3 Touring (F31) |
| Колодки BMW 3 GRAN TURISMO (F34) | Колодки BMW 4 купе (F32, F82) | Колодки BMW 4 Кабриолет (F33, F83) |
| Колодки BMW 4 Gran Coupe (F36) | Колодки BMW X3 (F25) | Колодки BMW X4 (F26) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zimmermann |
| Код запчасти | 251999951 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Ширина | 148 мм |
| Высота | 70 мм |
| Толщина | 19 мм |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | X3, 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гальмівна установка | захищені від пилу гальмівні накладки |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Знак відп. | ECE R90 APPROVED |
| Код товара | ZI 25199.995.1 |
| Контакт попередження про знос | підготовано для індикатора попередження про знос |
| Тормозная система | Bosch |
Информация для заказа
- Цена: 3 896 ₴

