
Колодки гальмівні дискові ПЕРЕДН КОЛОДОК SMART FORTWO 04-. CITY-COUPE 98-04. ROADSTER 03-05 0705.02 (opt-om)
1 236 ₴
- Нет в наличии
- Код: RS 0705.02
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмивни дискови ПЕРЕДН КОЛОДОК SMART FORTWO 04-. CITY-COUPE 98-04. ROADSTER 03-05 (opt-om)

КОД ТОВАРА
RS 0705.02

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
0705.02
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Тормозная система |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Килькисть индикаторив зносу |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | 500M000 | ATE | 13046039792 | BLUE PRINT | ADU174202 |
| BOSCH | 0986424471 | BREMBO | P50038 | CHAMPION | 571995CH |
| DELPHI | LP1465 | EUROREPAR | 1617262880 | FERODO | FDB1162 |
| FOMAR | 928781 | FTE | BL1691B4 | FTE | BL1691A4 |
| HI-Q | SP1674 | LPR | 05P761 | MAGNETI | PF0398 |
| MANDO | MBF015813 | METELLI | 2203410 | NK | 223344 |
| PROFIT | 50001162 | REMSA | 870500 | SKF | VKBP80111A |
| SMART | 0001431V002 | SMART | 0001431V002000000 | SMART | 0001431V003 |
| SMART | 0001431V003000000 | SMART | 0001431V00400000 | SMART | 001431V003 |
| SMART | 1431V002 | SMART | 1431V003000000 | SMART | 4514210010 |
| SMART | 4514210110 | SMART | 4514210210 | SMART | A4514210210 |
| SMART | C0001431V002 | SMART | C0001431V002000000 | SWAG | 12916485 |
| TRW | GDB1365BTE | TRW | GDB1365 | ZIMMERMANN | 219991601 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Smart CABRIO (450) | Колодки Smart CITY-COUPE (450) | Колодки Smart CROSSBLADE (450) |
| Колодки Smart ROADSTER (452) | Колодки Smart ROADSTER купе (452) | Колодки Smart FORTWO купе (450) |
| Колодки Smart FORTWO Cabrio (450) | Колодки Smart FORTWO купе (451) | Колодки Smart FORTWO Cabrio (451) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 070502 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Длина | 90 мм |
| Высота | 70 мм |
| Толщина | 15.5 мм |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Комплектация колодок | С болтами/винтами |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Smart |
| Совместимость с моделью | Crossblade, Fortwo, Cabrio, City-Coupe, Roadster |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,078 кг |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ресорою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товара | RS 0705.02 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу | 2 на вісь |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тормозная система | Girling |
Информация для заказа
- Цена: 1 236 ₴

