OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмивни дискови ПЕРЕДН VW TRANSPORTER T4 -2003 (opt-om)

КОД ТОВАРА
RS 0618.01

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
0618.01
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Тормозная система |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина контакту попередж. сигналу |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Килькисть индикаторив зносу |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Товщина 1 |
|
|
| Товщина 2 |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ATE | 13046071232 | BLUE PRINT | ADV184258 | BOSCH | 0986424537 |
| BREMBO | P85049 | CHAMPION | 573106CH | DELPHI | LP1707 |
| EUROREPAR | 1617265980 | FERODO | FVR1518 | FOMAR | 647781 |
| FOMAR | 907281 | FTE | BL1476A2 | FTE | BL1755A2 |
| LPR | 05P787 | MAGNETI | PF0419 | MANDO | MBF015022 |
| METELLI | 2202631 | NK | 224750 | PROFIT | 50001518 |
| SKF | VKBP80573E | SWAG | 30916640 | SWAG | 30916464 |
| TRW | GDB1391 | VW | 7D0698151A | VW | 7D0698151D |
| VW | 7D0698151F | ZIMMERMANN | 218851951 | ZIMMERMANN | 230341901 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки VW TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 | Колодки VW TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH) | Колодки VW TRANSPORTER T4 Платформа/шаси (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 061801 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Длина | 156.4 мм |
| Высота | 68.5 мм |
| Толщина внутренней накладки | 20.3 мм |
| Толщина внешней накладки | 19.5 мм |
| Число индикаторов износа | 1 |
| Комплектация колодок | С пружиной |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,08 кг |
| Довжина контакту попередж. сигналу | 210 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ресорою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товара | RS 0618.01 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу | 1 на вісь |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина 1 | 20,3 мм |
| Товщина 2 | 19,5 мм |
| Тормозная система | Ate-Teves |
Информация для заказа
- Цена: 1 962 ₴


