
Колодки гальмівні дискові ПЕРЕДН VW TOUAREG 3.0V6TDI 11.04-, 3.2V6 10.02-11.06 1200.30 (opt-om)
1 625 ₴
- Нет в наличии
- Код: RS 1200.30
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмивни дискови ПЕРЕДН VW TOUAREG 3.0V6TDI 11.04-, 3.2V6 10.02-11.06 (opt-om)

КОД ТОВАРА
RS 1200.30

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
1200.30
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Тормозная система |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | 50000933 | ATE | 13047048332 | ATE | 13046048332 |
| AUDI | 8J0698151H | AUDI | 8J0698151G | AUDI | 8J0698151E |
| AUDI | 8J0698151D | BLUE PRINT | ADV184219 | BOSCH | 0986494207 |
| BREMBO | P02002 | BREMBO | P85116 | BREMBO | P85159 |
| BREMBO | P85110 | CHAMPION | 573296CH | DELPHI | LP2012 |
| EUROREPAR | 1639380180 | FERODO | FDB1877 | FOMAR | 871281 |
| FTE | BL2531A1 | FTE | BL2530A1 | FTE | BL2035A2 |
| HI-Q | SP2231 | LPR | 05P1376 | MANDO | MBF015390 |
| MANDO | MBF015895 | METELLI | 2206590 | NK | 224788 |
| PROFIT | 50051877 | REMSA | 120000 | SEAT | 8J0698151K |
| SKF | VKBP80312 | TRW | GDB2048 | TRW | GDB1670DTE |
| TRW | GDB1670 | TRW | GDB1912 | VW | 7P6698151C |
| VW | 7P6698151F | ZIMMERMANN | 240989701 | ZIMMERMANN | 240981703 |
| ZIMMERMANN | 240981701 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Audi A3 Sportback (8PA) | Колодки Audi TT (8J3) | Колодки Audi TT Roadster (8J9) |
| Колодки Seat LEON (5F1) | Колодки Seat LEON SC (5F5) | Колодки Seat LEON ST (5F8) |
| Колодки VW TOUAREG (7P5, 7P6) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 120030 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Длина | 131.8 мм |
| Толщина | 16 мм |
| Высота | 77.3 мм |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Назначение | Передние колеса |
| Комплектация колодок | С клейкой пленкой |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | Leon, Touareg, TT, A3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товара | RS 1200.30 |
| Контакт попередження про знос | підготовано для індикатора попередження про знос |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тормозная система | BREMBO |
Информация для заказа
- Цена: 1 625 ₴

