
Колодки гальмівні дискові ПЕРЕДН VW TIGUAN 07-. SHARAN 10-. SEAT ALHAMBRA 10-. AUDI Q3 11- 1219.21 (opt-om)
1 876 ₴
- Нет в наличии
- Код: RS 1219.21
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмивни дискови ПЕРЕДН VW TIGUAN 07-. SHARAN 10-. SEAT ALHAMBRA 10-. AUDI Q3 11- (opt-om)

КОД ТОВАРА
RS 1219.21

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
1219.21
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота 1 |
|
|
| Висота 2 |
|
|
| Тормозная система |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина контакту попередж. сигналу |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Килькисть индикаторив зносу |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | 50000929 | AUDI | 5N0698151 | AUDI | 5N0698151B |
| AUDI | 5N0698151C | BLUE PRINT | ADV184208 | DELPHI | LP2110 |
| FOMAR | 862081 | SEAT | 7N0698151 | SKF | VKBP80073E |
| SWAG | 30916760 | VW | 5N0698151 | VW | 5N0698151A |
| VW | 5N0698151B | ZIMMERMANN | 243332001 | ZIMMERMANN | 243339001 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Audi Q3 (8UB, 8UG) | Колодки Seat ALHAMBRA (710, 711) | Колодки VW SHARAN (7N1, 7N2) |
| Колодки VW TIGUAN (5N_) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 121921 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Длина | 155.2 мм |
| Высота внутренней накладки | 72 мм |
| Высота внешней накладки | 66.7 мм |
| Толщина | 19.8 мм |
| Число индикаторов износа | 1 |
| Комплектация колодок | С пружиной |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | Sharan, Alhambra, Tiguan, Q3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,367 кг |
| Висота 1 | 72 мм |
| Висота 2 | 66,7 мм |
| Довжина контакту попередж. сигналу | 165 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ресорою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товара | RS 1219.21 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу | 1 на вісь |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тормозная система | Ate-Teves |
Информация для заказа
- Цена: 1 876 ₴

