OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмивни дискови ПЕРЕДН VOLVO XC 90 II 09/14- (opt-om)

КОД ТОВАРА
RS 1696.00

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
1696.00
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина 2 |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Товщина |
|
|
| Товщина 2 |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | 50000333 | ATE | 13046073282 | ATE | 13047073282 |
| BLUE PRINT | ADF124234 | BOSCH | 0986424599 | BREMBO | P86027 |
| DELPHI | LP3256 | FERODO | FDB5277 | FERODO | FDB5117 |
| HI-Q | SP4024 | LPR | 05P2004 | MANDO | MBF016051 |
| METELLI | 2211200 | NK | 224831 | SKF | VKBP80446 |
| TRW | GDB2153 | VOLVO | 31499905 | VOLVO | 31665288 |
| VOLVO | 31445975 | VOLVO | 31445976 | VOLVO | 31476722 |
| VOLVO | 31476723 | VOLVO | 31499906 | ZIMMERMANN | 223171851 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Volvo S90 II (234) | Колодки Volvo V90 II Универсал (235) | Колодки Volvo XC60 II (246) |
| Колодки Volvo XC90 II (256) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 169600 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Длина | 181.4 мм |
| Толщина | 18 мм |
| Высота | 75 мм |
| Толщина внешней накладки | 18.5 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Комплектация колодок | С клейкой пленкой |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Совместимость с маркой | Volvo |
| Совместимость с моделью | XC90, S90, XC60, V90 |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина 2 | 180,2 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ресорою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товара | RS 1696.00 |
| Контакт попередження про знос | підготовано для індикатора попередження про знос |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина 2 | 18,5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 771 ₴


