OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмивни дискови ПЕРЕДН SUZUKI SX4 S-CROSS 1.6 2013- (opt-om)

КОД ТОВАРА
RS 1589.02

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
1589.02
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Килькисть индикаторив зносу |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | 5008821 | ATE | 13046056562 | BLUE PRINT | ADK84241 |
| BOSCH | 0986494936 | BOSCH | 0986494742 | BOSCH | 0986494746 |
| BREMBO | P79032 | CHAMPION | 573777CH | DELPHI | LP2664 |
| EUROREPAR | 1667813580 | FERODO | FDB4884 | FOMAR | 261381 |
| FTE | BL2808A1 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3608000 | HI-Q | SP4212 |
| LPR | 05P1967 | MANDO | MBF015286 | METELLI | 2209960 |
| NK | 225226 | SKF | VKBP80239A | SUZUKI | 55200D66Y00C000 |
| SUZUKI | 5581061M00 | SUZUKI | 5581061M00000 | SUZUKI | 5581061M02 |
| TRW | GDB3633 | ZIMMERMANN | 259791701 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Suzuki SX4 S-CROSS (JY) | Колодки Suzuki VITARA (LY) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 158902 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Длина | 142 мм |
| Толщина | 16 мм |
| Высота | 55.1 мм |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Назначение | Передние колеса |
| Комплектация колодок | С клейкой пленкой |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Suzuki |
| Совместимость с моделью | Vitara, SX4 S-Cross |
| Пользовательские характеристики | |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товара | RS 1589.02 |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу | 2 на вісь |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
Информация для заказа
- Цена: 1 264 ₴


