OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмивни дискови ПЕРЕДН SKODA FAVORIT. FELICIA 91-98 (opt-om)

КОД ТОВАРА
RS 0154.00

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
0154.00
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ATE | 13046029642 | ATE | 13046029122 | BOSCH | 0986424373 |
| BREMBO | P85022 | CHAMPION | 573778CH | DELPHI | LP1429 |
| EUROREPAR | 1617273780 | FERODO | FDB610 | FOMAR | 420481 |
| FORD | 1661468 | FORD | 501881 | FORD | 5018981 |
| FORD | 6117992 | FORD | 6137744 | FORD | 6143631 |
| FORD | 6143633 | FORD | 6166950 | FORD | 6174784 |
| FORD | 87BX2K021AA | FTE | BL1367B3 | LPR | 05P651 |
| MAGNETI | PF0397 | MANDO | MBF015811 | METELLI | 2200390 |
| NK | 224303 | PROFIT | 50000610 | SKODA | 115430280 |
| SKODA | 115430281 | TRW | GDB1280 | ZIMMERMANN | 208611801 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Ford SIERRA I Хетчбек (GBC) | Колодки Ford SIERRA TURNIER (BNC) | Колодки Ford SIERRA II Хетчбек (GBC, GBG) |
| Колодки Ford SIERRA II (GBG, GB4) | Колодки Ford SIERRA II Turnier (BNG) | Колодки Nissan MURANO II (Z51) |
| Колодки Nissan X-TRAIL II (T31) | Колодки Skoda FAVORIT (781) | Колодки Skoda FAVORIT Forman (785) |
| Колодки Skoda FAVORIT Пикап (787) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 015400 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Длина | 115 мм |
| Высота | 60.3 мм |
| Толщина | 18.2 мм |
| Комплектация колодок | С болтами/винтами |
| Назначение | Передние колеса |
| Совместимость с маркой | Skoda, Ford |
| Совместимость с моделью | Sierra |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,164 кг |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ресорою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товара | RS 0154.00 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
Информация для заказа
- Цена: 552 ₴


