
Колодки гальмівні дискові ПЕРЕДН SEAT LEON 99-,TOLEDO 99-;SKODA OCTAVIA 96-;VW BORA 99-,GOLF 97-99,GOL 0633.00
1 284 ₴
- Нет в наличии
- Код: RS 0633.00
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмивни дискови ПЕРЕДН SEAT LEON 99-,TOLEDO 99-;SKODA OCTAVIA 96-;VW BORA 99-,GOLF 97-99,GOLF 99- (opt-om)

КОД ТОВАРА
RS 0633.00

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
0633.00
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Тормозная система |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AUDI | 1J0698151 | BOSCH | 0986495454 | BOSCH | 0986424364 |
| FOMAR | 687681 | FOMAR | 638181 | LPR | 05P668 |
| LPR | 05P730 | MAGNETI | PF0134 | NK | 224740 |
| REMSA | 863303 | REMSA | 863304 | REMSA | 863302 |
| SEAT | 1J0698151 | SKODA | 1J0698151 | TRW | GDB1984 |
| VW | 1J0698151 | VW | 1J0698151C | VW | 1JE698151B |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Audi A1 (8X1, 8XK) | Колодки Audi A1 SPORTBACK (8XA, 8XF) | Колодки Audi A3 (8L1) |
| Колодки Audi A3 Кабриолет (8P7) | Колодки Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | Колодки Seat CORDOBA Vario (6K5) |
| Колодки Seat IBIZA IV (6J5, 6P1) | Колодки Seat LEON (1M1) | Колодки Seat TOLEDO II (1M2) |
| Колодки Skoda FABIA I (6Y2) | Колодки Skoda FABIA I Лифтбек (6Y3) | Колодки Skoda FABIA I COMBI (6Y5) |
| Колодки Skoda FABIA II (542) | Колодки Skoda FABIA II COMBI (545) | Колодки Skoda OCTAVIA I (1U2) |
| Колодки Skoda OCTAVIA I COMBI (1U5) | Колодки Skoda ROOMSTER (5J7) | Колодки VW BEETLE (5C1, 5C2) |
| Колодки VW GOLF IV Variant (1J5) | Колодки VW POLO IV Лифтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) | Колодки VW POLO V (6R1, 6C1) |
| Колодки VW POLO V Лифтбек (602, 604, 612, 614) | Колодки VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 063300 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Длина | 146 мм |
| Высота | 54.7 мм |
| Толщина | 19.8 мм |
| Комплектация колодок | С пружиной |
| Назначение | Передние колеса |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Beetle, Cordoba, Polo, A1, UP!, Fabia, Octavia, A3, Leon, Roomster, Ibiza |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,53 кг |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ресорою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товара | RS 0633.00 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тормозная система | Kelsey-Hayes |
Информация для заказа
- Цена: 1 284 ₴

