-10%

Колодки гальмівні дискові ЗАДН SEAT ALHAMBRA 00-, VW SHARAN 00-, TRANSPORTER (T4) 90-03 0767.01 (opt-om)
1 521 ₴
1 368,90 ₴
- Готово к отправке
- Код: RS 0767.01
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмивни дискови ЗАДН SEAT ALHAMBRA 00-, VW SHARAN 00-, TRANSPORTER (T4) 90-03 (opt-om)

КОД ТОВАРА
RS 0767.01

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
0767.01
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Тормозная система |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина контакту попередж. сигналу |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Килькисть индикаторив зносу |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | 51000301 | MAGNETI | PF0529 | REMSA | 076712 |
| SKF | VKBP90493E | SKF | VKBP90527E | SWAG | 30916412 |
| SWAG | 30916408 | SWAG | 30916382 | VW | 7D0698451A |
| VW | 7D0698451B | VW | 7D0698451C | VW | 7D0698451E |
| VW | 7D0698451G | VW | 7D0698451J | ZIMMERMANN | 232241652 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | Колодки VW TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 | Колодки VW TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH) |
| Колодки VW TRANSPORTER T4 Платформа/шаси (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 076701 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Длина | 94.9 мм |
| Высота | 51 мм |
| Толщина | 16.8 мм |
| Число индикаторов износа | 1 |
| Комплектация колодок | С болтами/винтами |
| Назначение | Задние колеса |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter, Sharan |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,072 кг |
| Довжина контакту попередж. сигналу | 205 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ресорою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товара | RS 0767.01 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу | 1 на вісь |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тормозная система | Girling |
Информация для заказа
- Цена: 1 368,90 ₴

