-10%

Колодки гальмівні дискові ЗАДН LANDROVER DISCOVERY III-IV 2.7-5.0 04-,RANGE ROVER III 3.0-5. 13-0460-2731-2-02
2 671 ₴
2 403,90 ₴
- Готово к отправке
- Код: ATE 13.0460-2731.2
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмивни дискови ЗАДН LANDROVER DISCOVERY III-IV 2.7-5.0 04-,RANGE ROVER III 3.0-5.0 05-,RANGE ROVER SPORT 2.7-5.0 05- (opt-om)

КОД ТОВАРА
ATE 13.0460-2731.2

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
13-0460-2731-2-02
(ATE)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Тормозная система |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Знак видп. |
|
|
| Количество винтов |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Наявний код MAPP |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| FERODO | FDB4105 | FTE | BL2617A1 | LAND ROVER | LR015519 |
| REMSA | 115910 | TRW | GDB1632DTE |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Land Rover DISCOVERY IV (L319) | Колодки Land Rover RANGE ROVER III (L322) | Колодки Land Rover RANGE ROVER SPORT I (L320) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 1304602731202 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 46,4 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта |
| Знак відп. | E9 90R-01229/1240 |
| Код товара | ATE 13.0460-2731.2 |
| Количество винтов | 4 |
| Контакт попередження про знос | підготовано для індикатора попередження про знос |
| Наявний код MAPP | 99943600 |
| Толщина | 17,1 мм |
| Тормозная система | Lucas / TRW |
| Ширина | 116,6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 403,90 ₴

