-10%

Колодки гальмівні дискові ЗАДН IVECO DAILY III 29* 06- FVR4140 (opt-om)
2 113 ₴
1 901,70 ₴
- Готово к отправке
- Код: FE FVR4140
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмивни дискови ЗАДН IVECO DAILY III 29* 06- (opt-om)

КОД ТОВАРА
FE FVR4140

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
FVR4140
(FERODO)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Тормозная система |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Знак видп. |
|
|
| Килькисть наризних пальцив |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| CHAMPION | 573746CH | DELPHI | LP1826 | EUROREPAR | 1617284180 |
| FOMAR | 912581 | FOMAR | 268981 | FTE | BL1869A2 |
| HI-Q | SP1843 | IVECO | 42555406 | IVECO | 42560080 |
| IVECO | 42561102 | IVECO | 42567447 | IVECO | 42576681 |
| IVECO | 500055657 | IVECO | 504226945 | LPR | 05P830 |
| MAGNETI | PF0434 | MANDO | MBF015050 | METELLI | 2206040 |
| REMSA | 084900 | TRW | GDB1535 | ZIMMERMANN | 291232001 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Iveco DAILY IV Фургон | Колодки Iveco DAILY IV автобус | Колодки Iveco DAILY IV Платформа/шаси |
| Колодки Iveco DAILY V Фургон | Колодки Iveco DAILY VI Фургон | Колодки Iveco DAILY VI Платформа/шаси |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferodo |
| Код запчасти | FVR4140 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Толщина | 20.1 мм |
| Ширина | 109.8 мм |
| Высота | 63.5 мм |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Комплектация колодок | С винтами тормозных суппортов |
| Совместимость с маркой | Iveco |
| Совместимость с моделью | Daily |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,861 кг |
| Висота паковання | 4,8 см |
| Довжина паковання | 16,8 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Код товара | FE FVR4140 |
| Контакт попередження про знос | підготовано для індикатора попередження про знос |
| Кількість нарізних пальців | 4 |
| Номер WVA | 29123 |
| Тип паковання | Коробка |
| Тормозная система | BREMBO |
| Ширина паковання | 13 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 901,70 ₴

