-10%

Колодки гальмівні дискові ЗАДН HONDA CIVIC 2016- 1551.32 (opt-om)
1 114 ₴
1 002,60 ₴
- Готово к отправке
- Код: RS 1551.32
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмивни дискови ЗАДН HONDA CIVIC 2016- (opt-om)

КОД ТОВАРА
RS 1551.32

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
1551.32
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Килькисть индикаторив зносу |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | 5104415 | BLUE PRINT | ADH242101 | BOSCH | 0986424807 |
| BREMBO | P28089 | DELPHI | LP3391 | FERODO | FDB5240 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3614021 | HI-Q | SP4127 | HONDA | 43022T60A01 |
| HONDA | 43022TBAA02 | HONDA | 43022TGHA01 | HONDA | 43022TGNG02 |
| MAGNETI | PF0938 | METELLI | 2211310 | METZGER | 1171010 |
| NK | 222653 | TRW | GDB2223 | TRW | GDB2256 |
| TRW | GDB2252 | ZIMMERMANN | 224291501 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Honda CIVIC X Хетчбек (FC_, FK_) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 155132 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Длина | 122.5 мм |
| Толщина | 15.2 мм |
| Высота | 48.4 мм |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Назначение | Задние колеса |
| Комплектация колодок | С пружиной |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Honda |
| Совместимость с моделью | Civic |
| Пользовательские характеристики | |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ресорою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товара | RS 1551.32 |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу | 2 на вісь |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
Информация для заказа
- Цена: 1 002,60 ₴

