-10%

Колодки гальмівні дискові VW AMAROK 13-0460-3877-2-02 (opt-om)
4 937 ₴
4 443,30 ₴
- Готово к отправке
- Код: ATE 13.0460-3877.2
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмивни дискови VW AMAROK (opt-om)

КОД ТОВАРА
ATE 13.0460-3877.2

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
13-0460-3877-2-02
(ATE)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Тормозная система |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Знак видп. |
|
|
| Количество винтов |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Наявний код MAPP |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DELPHI | LP3406 | FERODO | FDB5279 | REMSA | 185300 |
| VAG | 2H6698151A |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 1304603877202 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 75,8 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта |
| Знак відп. | E1 90R-02A0513/0356 |
| Код товара | ATE 13.0460-3877.2 |
| Количество винтов | 4 |
| Контакт попередження про знос | підготовано для індикатора попередження про знос |
| Наявний код MAPP | 99943600 |
| Толщина | 19,7 мм |
| Тормозная система | Bosch |
| Ширина | 163,5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 443,30 ₴

