-10%

Колодки гальмівні дискові (комплект 4 шт) КОЛОДКИ ГАЛЬМІВНІ ДИСКОВІ 1803.02 (opt-om)
1 500 ₴
1 350 ₴
- Готово к отправке
- Код: RS 1803.02
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмивни дискови (комплект 4 шт) КОЛОДКИ ГАЛЬМИВНИ ДИСКОВИ (opt-om)

КОД ТОВАРА
RS 1803.02

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
1803.02
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Килькисть индикаторив зносу |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | 500KK33 | ATE | 13046055052 | BLUE PRINT | ADG042180 |
| BREMBO | P30114 | DELPHI | LP3363 | FERODO | FDB5037 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3600351 | KIA | 58101G6A30 | KIA | 58101G6A40 |
| MOBIS | 58101G6A40 | NK | 223470 | TRW | GDB2329 |
| ZIMMERMANN | 229041752 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки KIA PICANTO III (JA) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 180302 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Длина | 121.6 мм |
| Толщина | 17.6 мм |
| Высота | 55.2 мм |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Комплектация колодок | С клейкой пленкой |
| Совместимость с маркой | Kia |
| Совместимость с моделью | Picanto |
| Пользовательские характеристики | |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товара | RS 1803.02 |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу | 2 на вісь |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴

