-10%

Колодки гальмівні дискові (комплект 4 шт) КОЛОДКИ ГАЛЬМІВНІ ДИСКОВІ 13-0460-7330-2-02 (opt-om)
4 394 ₴
3 954,60 ₴
- Готово к отправке
- Код: ATE 13.0460-7330.2
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмивни дискови (комплект 4 шт) КОЛОДКИ ГАЛЬМИВНИ ДИСКОВИ (opt-om)

КОД ТОВАРА
ATE 13.0460-7330.2

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
13-0460-7330-2-02
(ATE)
| Характеристика |
|
|
| № артикула рекомендованого приладдя |
|
|
| Висота |
|
|
| Тормозная система |
|
|
| Диаметр хомута ресори |
|
|
| Знак видп. |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Наявний код MAPP |
|
|
| Товщина 1 |
|
|
| Товщина 2 |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | 500LL12 | BOSCH | 0986494818 | BREMBO | P44026 |
| BREMBO | P44026X | CHAMPION | 573694CH | DELPHI | LP3166 |
| FERODO | FDB4926 | JAGUAR | C2C41984 | JAGUAR | J9C17007 |
| LAND ROVER | LR061373 | LAND ROVER | LR072681 | LAND ROVER | LR118006 |
| LPR | 05P1965 | MANDO | MBF015608 | METELLI | 2211230 |
| REMSA | 163300 | SKF | VKBP80290 | TRW | GDB2100 |
| ZIMMERMANN | 221461801 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки JAGUAR E-PACE (X540) | Колодки Land Rover DISCOVERY SPORT (L550) | Колодки Land Rover DISCOVERY SPORT VAN (L550) |
| Колодки Land Rover RANGE ROVER EVOQUE (L538) | Колодки Land Rover RANGE ROVER EVOQUE Кабриолет (L538) | Колодки Land Rover RANGE ROVER EVOQUE (L551) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 1304607330202 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 65,4 мм |
| Діаметр хомута ресори | 62 мм |
| Знак відп. | E1 90R-02A0612/0396 |
| Код товара | ATE 13.0460-7330.2 |
| Контакт попередження про знос | підготовано для індикатора попередження про знос |
| Наявний код MAPP | 99943600 |
| Товщина 1 | 18,6 мм |
| Товщина 2 | 19,6 мм |
| Тормозная система | ATE |
| Ширина | 193,1 мм |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0817.2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 954,60 ₴

