
Клапан двигуна EX BMW N45B16A/N46B20B 29X6X100.1 R6392/BMARCR (opt-om)
481 ₴
- Готово до відправки
- Код: FR 6392
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Клапан двигуна EX BMW N45B16A/N46B20B 29X6X100.1 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
FR 6392

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
R6392/BMARCR
(FRECCIA)
| Характеристика |
|
|
| O тарілки клапана |
|
|
| O штока клапана |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Кут фаски сідла клапана |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Матеріал тарілки клапана |
|
|
| Матеріал штока клапана |
|
|
| Технологія з'єднання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AE | V94403 | BGA | V163921 | BMW | 11341707519 |
| BMW | 11344457287 | BMW | 11347503738 | BMW | 11347592839 |
| KS | 111009 | KS | 111209 | MAHLE | 081VA31239000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Клапан BMW 1 (E81) | Клапан BMW 1 (E87) | Клапан BMW 1 Кабріолет (E88) |
| Клапан BMW 3 (E46) | Клапан BMW 3 Compact (E46) | Клапан BMW 3 купе (E46) |
| Клапан BMW 3 Кабріолет (E46) | Клапан BMW 3 Touring (E46) | Клапан BMW 3 (E90) |
| Клапан BMW 3 Touring (E91) | Клапан BMW 3 Кабріолет (E93) | Клапан BMW 5 (E60) |
| Клапан BMW 5 Touring (E61) | Клапан BMW 6 (E63) | Клапан BMW 6 Кабріолет (E64) |
| Клапан BMW 7 (E65, E66, E67) | Клапан BMW X1 (E84) | Клапан BMW X3 (E83) |
| Клапан BMW X5 (E53) | Клапан BMW Z4 ROADSTER (E85) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Freccia |
| Код запчастини | R6392BMARCR |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, Z4, 3, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O тарілки клапана | 29 мм |
| O штока клапана | 6 мм |
| Довжина: | 100,1 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Хромований шток клапана |
| Код товару | FR 6392 |
| Кут фаски сідла клапана | 45 ° |
| Матеріал | Біметал |
| Матеріал тарілки клапана | Хром-марганець-нікелева сталь |
| Матеріал штока клапана | Хромкрем'яниста сталь |
| Технологія з’єднання | I |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481 ₴

