OPT-OM.ORG.UA
Клапан двигуна EX ALFA ROMEO/FIAT 23X6X94.9 ДЛЯ LPG (opt-om)

КОД ТОВАРА
FR 6757

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
R6757/BMARNT
(FRECCIA)
| Характеристика |
|
|
| O тарилки клапана |
|
|
| O штока клапана |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Кут фаски сидла клапана |
|
|
| Материал тарилки клапана |
|
|
| Материал штока клапана |
|
|
| Технология соединения |
|
|
| Тип топлива |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AE | V98027 | AE | V95220 | ALFA ROMEO | 55225887 |
| BGA | V165071 | BGA | V165891 | FRECCIA | 6507 |
| FRECCIA | 6589 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Клапан Alfa Romeo GIULIETTA (940_) | Клапан Alfa Romeo MITO (955_) | Клапан Fiat BRAVO II (198_) |
| Клапан Fiat DOBLO Автобус (263_) | Клапан Fiat DOBLO Cargo (263_) | Клапан Fiat DOBLO Платформа/шаси (263_) |
| Клапан Fiat LINEA (323_, 110_) | Клапан Fiat GRANDE PUNTO (199_) | Клапан LANCIA DELTA III (844_) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Freccia |
| Код запчасти | R6757BMARNT |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Совместимость с моделью | Doblo, MiTo, Bravo, Grande Punto, Linea, Delta |
| Пользовательские характеристики | |
| O тарілки клапана | 23 мм |
| O штока клапана | 6 мм |
| Длина | 94,9 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Шток клапана з азотуванням |
| Код товара | FR 6757 |
| Кут фаски сідла клапана | 30 ° |
| Матеріал тарілки клапана | Хром-марганець-нікелева сталь |
| Матеріал штока клапана | Хромкрем’яниста сталь |
| Технологія з’єднання | I |
| Тип топлива | Зріджений газ (ЗНГ) |
Информация для заказа
- Цена: 555 ₴


