
Кільце гумове КОЛЛ. IN OPEL/GM ANTARA/CAPTIVA 2.4 (4) 49,0 X 52,4 X 6,0 / MVQ SH65 RAL8004 / A 440.500 (opt-om)
168 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL 440.500
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Кільце гумове КОЛЛ. IN OPEL/GM ANTARA/CAPTIVA 2.4 (4) 49,0 X 52,4 X 6,0 / MVQ SH65 RAL8004 / A (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 440.500

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
440.500
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 24038900 | BUICK | 24455112 | CADILLAC | 24455112 |
| CHEVROLET | 24455112 | GENERAL MOTORS | 24455112 | GMC | 24455112 |
| HUMMER | 24455112 | OLDSMOBILE | 24455112 | OPEL | 12575836 |
| OPEL | 4802970 | PONTIAC | 24455112 | SATURN | 24455112 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Кільце Chevrolet ALERO | Кільце Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | Кільце Chevrolet HHR |
| Кільце Opel ANTARA A (L07) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 440500 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Ral |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 52,4 мм |
| Внутрішній діаметр. | 49 мм |
| Код товару | EL 440.500 |
| Матеріал | MVQ (силіконовий каучук) |
| Товщина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴

