-10%

Змінний елемент фільтра салону (Blue Print) FORD PKW 8L8Z19N619-B ADA102520 (opt-om)
484 ₴
435,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: BPR ADA102520
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Змінний елемент фільтра салону (Blue Print) FORD PKW 8L8Z19N619-B (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BPR ADA102520

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADA102520
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD MOTOR COMPANY | 8L8Z19N619B | FORD USA | 8L8Z19N619B | WIXFILTRON | 49466 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADA102520 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,064 кг |
| Виконання фільтра | Фільтр пилку |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 310 мм |
| Код товару | BPR ADA102520 |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435,60 ₴

