
Електропривід повітряної заслонки SKODA FABIA II (542) - 1.2 TSI (03.2010 - 12.2014) AA 17 000P (opt-om)
3 325 ₴
- Нет в наличии
- Код: MH AA 17 000P
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
OPT-OM.ORG.UA
Електропривид повитряной заслонки SKODA FABIA II (542) - 1.2 TSI (03.2010 - 12.2014) (opt-om)

КОД ТОВАРА
MH AA 17 000P

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
AA 17 000P
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Глибина |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Ливо-/правосторонне рульове керування |
|
|
| Оборудование ТС |
|
|
| Режим роботи |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AUDI | 6Q1819453D | CUPRA | 6Q1819453D | VW | 6Q1819453D |
| VW (SVW) | 6Q1819453D |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Електропривид Audi A1 (8X1, 8XK) | Електропривид Audi A1 SPORTBACK (8XA, 8XF) | Електропривид Seat CORDOBA (6L2) |
| Електропривид Seat IBIZA III (6L1) | Електропривид Seat IBIZA IV (6J5, 6P1) | Електропривид Seat IBIZA IV SC (6J1, 6P5) |
| Електропривид Seat IBIZA IV ST (6J8, 6P8) | Електропривид Skoda FABIA I (6Y2) | Електропривид Skoda FABIA I Лифтбек (6Y3) |
| Електропривид Skoda FABIA I COMBI (6Y5) | Електропривид Skoda FABIA I PRAKTIK (6Y5) | Електропривид Skoda FABIA II (542) |
| Електропривид Skoda FABIA II COMBI (545) | Електропривид Skoda RAPID (NH3, NK3, NK6) | Електропривид Skoda ROOMSTER (5J7) |
| Електропривид Skoda ROOMSTER Praktik (5J) | Електропривид VW FOX Хетчбек (5Z1, 5Z3, 5Z4) | Електропривид VW POLO (9N_, 9A_) |
| Електропривид VW POLO IV Лифтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) | Електропривид VW POLO V (6R1, 6C1) | Електропривид VW POLO V Лифтбек (602, 604, 612, 614) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mahle |
| Код запчасти | AA17000P |
| Состояние | Новое |
| Режим работы | Электрический |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Cordoba, Fox, Polo, Rapid, A1, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто | 218 г |
| Висота паковання | 11,50 см |
| Глубина | 60 мм |
| Длина | 190 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Код товара | MH AA 17 000P |
| Ліво-/правостороннє рульове керування | для лівостороннього рульового керування |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ з системою кондиціонування повітря |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Ширина | 110 мм |
| Ширина паковання | 21,00 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 325 ₴

