
Електромагнітний клапан пневматичної підвіски КЛАПАН BMW X5 (E70) 04.2010-07.2013 VB-2898 (opt-om)
5 097 ₴
- Немає в наявності
- Код: AO VB-2898
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Електромагнітний клапан пневматичної підвіски КЛАПАН BMW X5 (E70) 04.2010-07.2013 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AO VB-2898

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VB-2898
(ARNOTT)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| виготовлено в |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Тип клапана |
|
|
| Тип підвіски |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 37206789938 | BMW | 37206799419 | BMW | 37206859714 |
| BMW | 37226775479 | BMW | 37226785506 | BMW | 6775479 |
| BMW | 6785506 | BMW | 6789938 | BMW | 6799419 |
| BMW | 6859714 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Електромагнітний BMW X5 (E70) | Електромагнітний BMW X6 (E71, E72) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arnott Inc. |
| Код запчастини | VB2898 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 0,4 кг |
| Вага | 0,4 кг |
| Висота паковання | 9 см |
| Довжина паковання | 16,5 см |
| Код товару | AO VB-2898 |
| Тип клапана | Електромагнітний клапан |
| Тип підвіски | для ТЗ з пневматичною підвіскою |
| Ширина паковання | 9 см |
| виготовлено в | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 097 ₴

