-10%

Диск гальмівний ЗАДН SSANG YONG ALL, СИСТЕМА TRW 96- 6784.00 (opt-om)
1 938 ₴
1 744,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS 6784.00
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Диск гальмівний ЗАДН SSANG YONG ALL, СИСТЕМА TRW 96- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
RS 6784.00

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
6784.00
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Знак відп. |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Мін. товщина |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 610S099C | ASHIKA | 610S000 | ASHIKA | 610S000C |
| ATE | 24011003521 | BLUE PRINT | ADG04332 | BOSCH | 0986478999 |
| BREMBO | 08A32911 | DAEWOO | 480105101 | DAEWOO | 4840105100 |
| DAEWOO | 4840105101 | DAEWOO | 4840105110 | DELPHI | BG3522 |
| FERODO | DDF1400 | FTE | BS7734 | FTE | BS7734B |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3310400 | HI-Q | SD3026 | LPR | S7011P |
| METELLI | 231034C | NK | 205003 | PMC | PRD004 |
| REMSA | 8119800 | SSANGYONG | 4840105101 | SSANGYONG | 4840105110 |
| TRW | DF4133 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск Daewoo KORANDO (KJ) | Диск Daewoo KORANDO Cabrio (KJ) | Диск Daewoo MUSSO (FJ) |
| Диск Daewoo REXTON (GAB_) | Диск SsangYong KORANDO (K5, K9) | Диск SsangYong KORANDO (KJ) |
| Диск SsangYong KORANDO Cabrio (KJ) | Диск SsangYong MUSSO (FJ) | Диск SsangYong MUSSO SPORTS |
| Диск SsangYong REXTON / REXTON II (GAB_) | Диск SsangYong RODIUS I |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 678400 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 67.6 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10.4 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Korando, Musso |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 299 мм |
| Вага | 5,7 кг |
| Зовнішній діаметр | 299 мм |
| Діаметр центрування | 105,6 мм |
| Знак відп. | K.B.A.: 61210 |
| Код товару | RS 6784.00 |
| Мін. товщина | 8,5 мм |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип гальмівного диска | повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 744,20 ₴

