-10%

Датчик ABS CITROEN JUMPY; FIAT SCUDO (270 , 272 ); PEUGEOT EXPERT (VF3V , VF3A , VF3U , VF3X ); FRO 0265007790 (opt-om)
1 960 ₴
1 764 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 0265007790
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Датчик ABS CITROEN JUMPY; FIAT SCUDO (270_, 272_); PEUGEOT EXPERT (VF3V_, VF3A_, VF3U_, VF3X_); FRONT (L/R) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0265007790

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0265007790
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Діапазон температури від |
|
|
| Діапазон температури до |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Найбільша довжина |
|
|
| Тип датчика |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CITROEN | 4545E9 | CITROEN/PEUGEOT | 1499936080 | DELPHI | SS20312 |
| FIAT | 1499936080 | FIAT | K1499936080 | HERTH+BUSS ELPARTS | 70660532 |
| HOFFER | 8290414 | IKA | 912071 | METZGER | 0900441 |
| MOBILETRON | ABEU390 | NK | 291940 | PEUGEOT | 4545E9 |
| PROFIT | 50150210 | SWAG | 62107283 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Датчик Citroen JUMPY II (VF7) | Датчик Citroen JUMPY II Фургон | Датчик Citroen JUMPY II Платформа/шасі |
| Датчик Fiat SCUDO Автобус (270_, 272_) | Датчик Fiat SCUDO ФУРГОН (270_, 272_) | Датчик Fiat SCUDO Платформа/шасі (270_, 272_) |
| Датчик Peugeot EXPERT Tepee (VF3X_) | Датчик Peugeot EXPERT фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | Датчик Peugeot EXPERT Платформа/шасі |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0265007790 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, Scudo, Expert |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с кабелем |
| Діапазон температури від | -40 °C |
| Діапазон температури до | 150 °C |
| Код товару | BO 0265007790 |
| Найбільша довжина | 875 мм |
| Тип датчика | Датчик Холла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 764 ₴

