
Гофротруба вихлопної системи ГОФРА 50X270 ММ 51.3 X 160.0 X 270.0 ММ ТРУБА 2X 55 ММ INNERBRAID 450-270
1 329 ₴
- Нет в наличии
- Код: FS 450-270
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
OPT-OM.ORG.UA
Гофротруба вихлопной системи ГОФРА 50X270 ММ 51.3 X 160.0 X 270.0 ММ ТРУБА 2X 55 ММ INNERBRAID (opt-om)

КОД ТОВАРА
FS 450-270

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
450-270
(Fischer Automotive One)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Найбильша довжина |
|
|
| Фитинг |
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fischer Automotive One |
| Код запчасти | 450270 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O | 51,3 мм |
| Длина | 160 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без підсилення |
| Код товара | FS 450-270 |
| Найбільша довжина | 270 мм |
| Фітинг | Гнучк. |
Информация для заказа
- Цена: 1 329 ₴

