OPT-OM.ORG.UA
Вкладиши FORD (opt-om)

КОД ТОВАРА
MH 014HS21891 000

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
014 HS 21891 000
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| для диаметра вала вид |
|
|
| для диаметра корпуса вид |
|
|
| для просвиту пидшипника вид |
|
|
| для товщини стинки вид |
|
|
| до диаметра вала |
|
|
| до диаметра корпуса |
|
|
| до просвиту пидшипника |
|
|
| до товщини стинки |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Ширина вид |
|
|
| Ширина до |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AE | AEM410544STD | FORD | 1676571 | FORD | 1676573 |
| FORD | 1676574 | FORD | 1676575 | FORD | 1716882 |
| FORD | 257Q6330A1A | FORD | BK2Q6333BAA | FORD | BK2Q6337AAB |
| FORD | BK2Q6A338BAA | FORD | BK2Q6W331AAA | FORD | BK2Q6W332AAA |
| GLYCO | H10185STD | KS | 37006600 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Вкладиши Citroen JUMPER II Автобус | Вкладиши Citroen JUMPER II Фургон | Вкладиши Citroen JUMPER II Платформа/шаси |
| Вкладиши Fiat DUCATO Автобус (250_) | Вкладиши Fiat DUCATO Фургон (250_) | Вкладиши Fiat DUCATO Платформа/шаси (250_) |
| Вкладиши Ford MONDEO III (B5Y) | Вкладиши Ford MONDEO III Лифтбек (B4Y) | Вкладиши Ford MONDEO III TURNIER (BWY) |
| Вкладиши Ford MONDEO IV (BA7) | Вкладиши Ford MONDEO IV Лифтбек (BA7) | Вкладиши Ford MONDEO IV Turnier (BA7) |
| Вкладиши Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | Вкладиши Ford TRANSIT фургон (FA_ _) | Вкладиши Ford TRANSIT Платформа/шаси (FM_ _, FN_ _) |
| Вкладиши Ford TRANSIT TOURNEO Автобус | Вкладиши Ford TRANSIT Платформа/шаси (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | Вкладиши Ford TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) |
| Вкладиши Ford TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3) | Вкладиши Ford TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) | Вкладиши Ford TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) |
| Вкладиши Ford TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) | Вкладиши Ford TRANSIT V363 Платформа/шаси (FED, FFD) | Вкладиши Hyundai i10 I (PA) |
| Вкладиши Hyundai i20 I (PB, PBT) | Вкладиши Hyundai i20 II (GB, IB) | Вкладиши Hyundai i20 II Купе (GB) |
| Вкладиши JAGUAR X-TYPE I (X400) | Вкладиши JAGUAR X-TYPE I Универсал (X400) | Вкладиши KIA PICANTO I (SA) |
| Вкладиши KIA RIO III (UB) | Вкладиши Peugeot BOXER автобус | Вкладиши Peugeot BOXER фургон |
| Вкладиши Peugeot BOXER Платформа/шаси |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mahle |
| Код запчасти | 014HS21891000 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Citroen, Land Rover, Peugeot, Jaguar, Hyundai, Fiat, Ford, Kia |
| Совместимость с моделью | X-Type, Picanto, Boxer, Mondeo, Ducato, Jumper, Transit, Rio, Transit Custom, Transit Tourneo, Defender, i20 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто | 402 г |
| Висота паковання | 18,50 см |
| Довжина паковання | 10,0 см |
| Код товара | MH 014HS21891 000 |
| Номер компонента | 014HL21893000 |
| Ширина від | 30,100 мм |
| Ширина до | 30,150 мм |
| Ширина паковання | 3,50 см |
| для діаметра вала від | 64,950 мм |
| для діаметра корпуса від | 69,505 мм |
| для просвіту підшипника від | 0,037 мм |
| для товщини стінки від | 2,240 мм |
| до діаметра вала | 64,968 мм |
| до діаметра корпуса | 69,520 мм |
| до просвіту підшипника | 0,090 мм |
| до товщини стінки | 2,250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 136 ₴

