OPT-OM.ORG.UA
Вкладиши 0.25 BMW M20/M21/M50/M51/M52 1977-2005 (opt-om)

КОД ТОВАРА
MH 081HS19400 025

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
081 HS 19400 025
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| для видстани миж щоками вид |
|
|
| для диаметра вала вид |
|
|
| для диаметра корпуса вид |
|
|
| для просвиту пидшипника вид |
|
|
| для товщини стинки вид |
|
|
| до видстани миж щоками |
|
|
| до диаметра вала |
|
|
| до диаметра корпуса |
|
|
| до просвиту пидшипника |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Надлишковий розмир |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Ширина вид |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AE | AEM7468025MM | AE | AEM7460025MM | BMW | 11211706850 |
| BMW | 1706850 | GLYCO | H9947025MM | GLYCO | H0237025MM |
| KS | 87369610 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Вкладиши ALPINA B3 (E30) | Вкладиши ALPINA B3 Touring (E30) | Вкладиши ALPINA B3 Кабриолет (E30) |
| Вкладиши ALPINA B3 (E36) | Вкладиши ALPINA B3 Touring (E36) | Вкладиши ALPINA B3 купе (E36) |
| Вкладиши ALPINA B3 Кабриолет (E36) | Вкладиши ALPINA B10 (E39) | Вкладиши ALPINA B10 Touring (E39) |
| Вкладиши ALPINA C1 (E30) | Вкладиши ALPINA C2 (E30) | Вкладиши ALPINA C2 Кабриолет (E30) |
| Вкладиши ALPINA D10 (E39) | Вкладиши ALPINA D10 Touring (E39) | Вкладиши ALPINA RLE Roadster (Z1) |
| Вкладиши BERTONE FREECLIMBER | Вкладиши BMW 3 (E21) | Вкладиши BMW 3 (E30) |
| Вкладиши BMW 3 Touring (E30) | Вкладиши BMW 3 Кабриолет (E30) | Вкладиши BMW 3 (E36) |
| Вкладиши BMW 3 купе (E36) | Вкладиши BMW 3 Кабриолет (E36) | Вкладиши BMW 3 Touring (E36) |
| Вкладиши BMW 3 (E46) | Вкладиши BMW 3 Compact (E46) | Вкладиши BMW 3 купе (E46) |
| Вкладиши BMW 3 Кабриолет (E46) | Вкладиши BMW 3 Touring (E46) | Вкладиши BMW 5 (E12) |
| Вкладиши BMW 5 (E28) | Вкладиши BMW 5 (E34) | Вкладиши BMW 5 Touring (E34) |
| Вкладиши BMW 5 (E39) | Вкладиши BMW 5 Touring (E39) | Вкладиши BMW 5 (E60) |
| Вкладиши BMW 5 Touring (E61) | Вкладиши BMW 7 (E38) | Вкладиши BMW 7 (E65, E66, E67) |
| Вкладиши BMW X3 (E83) | Вкладиши BMW X5 (E53) | Вкладиши BMW Z1 Roadster |
| Вкладиши BMW Z3 ROADSTER (E36) | Вкладиши BMW Z3 купе (E36) | Вкладиши BMW Z4 ROADSTER (E85) |
| Вкладиши BMW Z4 купе (E86) | Вкладиши Land Rover RANGE ROVER II (P38A) | Вкладиши Opel OMEGA B (V94) |
| Вкладиши Opel OMEGA B Универсал (V94) | Вкладиши WIESMANN MF3 Roadster |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mahle |
| Код запчасти | 081HS19400025 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Opel, Land Rover, BMW |
| Совместимость с моделью | B3 , Z3, X3, X5, Z4, C1, Range Rover, 3, Omega, RLE, C2, 7-Series, D10, B10, Z1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто | 552 г |
| Висота паковання | 22,00 см |
| Довжина паковання | 8,0 см |
| Код товара | MH 081HS19400 025 |
| Надлишковий розмір | 0,25 мм |
| Номер компонента | 081HL19398025 |
| Ширина від | 24,94 мм |
| Ширина паковання | 3,00 см |
| для відстані між щоками від | 25,22 мм |
| для діаметра вала від | 59,971 мм |
| для діаметра корпуса від | 65,0 мм |
| для просвіту підшипника від | 0,030 мм |
| для товщини стінки від | 2,623 мм |
| до відстані між щоками | 25,253 мм |
| до діаметра вала | 59,99 мм |
| до діаметра корпуса | 65,019 мм |
| до просвіту підшипника | 0,093 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 695 ₴

