
Відбійник гумовий RENAULT 60103791 (opt-om)
821 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 60103791
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Відбійник гумовий RENAULT (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 60103791

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
60103791
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Довжина |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DACIA | 552406238R | RENAULT | 552406238R | RENAULT | 8200814709 |
| TEDGUM | 00159843 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Відбійник Dacia DUSTER (HS_) | Відбійник Dacia DUSTER (HM_) | Відбійник Dacia DUSTER Фургон/джип |
| Відбійник Renault DUSTER (HS_) | Відбійник Renault DUSTER (HM_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,1 кг |
| Довжина: | 239 мм |
| Код запчастин | 60103791 |
| Код товару | SW 60103791 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Ширина | 77 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 821 ₴

