OPT-OM.ORG.UA
Вентилятор салона AUDI 100 (C3) (82-) 1.8|AUDI 100 (C3) (82-) (opt-om)

КОД ТОВАРА
SW 30918784

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
30918784
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Количество разъемов |
|
|
| Ливо-/правосторонне рульове керування |
|
|
| Напруга |
|
|
| Номинальна потужнисть |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AUDI | 443959101 | AUDI | 443959101A | MAHLE | AB50000S |
| NISSENS | 87149 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Вентилятор Audi V8 (441, 442, 4C2, 4C8) | Вентилятор Audi 100 C3 Лифтбек (443, 444) | Вентилятор Audi 100 C3 Avant (445, 446) |
| Вентилятор Audi 200 C2 Лифтбек (437, 438) | Вентилятор Audi 200 C3 Лифтбек (447, 448) | Вентилятор Audi 200 C3 Avant (447, 448) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Swag |
| Код запчасти | 30918784 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Положение руля | Левый |
| Напряжение | 12 В |
| Совместимость с маркой | Audi |
| Совместимость с моделью | 100 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,37 кг |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з електродвигуном |
| Код товара | SW 30918784 |
| Количество разъемов | 2 |
| Ліво-/правостороннє рульове керування | для лівостороннього рульового керування |
| Номинальная мощность | 300 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 1 741 ₴


