-10%

Важіль підвіски (Swag) BMW 2 F45/F46 X1 F48; MINI F54/F55/F57 33101584 (opt-om)
850 ₴
765 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 33101584
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Важіль підвіски (Swag) BMW 2 F45/F46 X1 F48; MINI F54/F55/F57 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 33101584

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
33101584
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 33326851569 | DELPHI | TC3789 | METZGER | 58019209 |
| MINI | 33326851569 | MOOG | BMTC14887 | SIDEM | 21657 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Важіль BMW 1 (F40) | Важіль BMW 2 Gran Coupe (F44) | Важіль BMW 2 Active Tourer (F45) |
| Важіль BMW 2 Gran Tourer (F46) | Важіль BMW X1 (F48) | Важіль BMW X1 Van (F48) |
| Важіль BMW X2 (F39) | Важіль MINI MINI (F56) | Важіль MINI MINI (F55) |
| Важіль MINI MINI Кабріолет (F57) | Важіль MINI MINI COUNTRYMAN (F60) | Важіль MINI MINI CLUBMAN (F54) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 33101584 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 518 мм |
| Матеріал | Листова сталь |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Нижній |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,876 кг |
| Довжина: | 518 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з підшипником |
| Код товару | SW 33101584 |
| Сторона монтажу | знизу |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴

