-10%

Болт колеса (Swag) VOLVO S60 I, S60 II, S60 III, S80 II, S90 II, V70 II, V70 III, XC40 (536), XC60 I, 55921508
208 ₴
187,20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: SW 55921508
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
Болт колеса (Swag) VOLVO S60 I, S60 II, S60 III, S80 II, S90 II, V70 II, V70 III, XC40 (536), XC60 I, XC60 II, XC70 I CROSS COUNTRY, XC70 II, XC90 I, (opt-om)

КОД ТОВАРА
SW 55921508

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
55921508
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання голивок гвинтив / профилю гайок |
|
|
| Диски |
|
|
| Диски |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина гвинта пид голивкою |
|
|
| Довжина наризи |
|
|
| Дотримуватися вказивок щодо сервисного обслуговування |
|
|
| Зовнишний диаметр |
|
|
| Криплення колис |
|
|
| Материал |
|
|
| нове виконання |
|
|
| Поверхность |
|
|
| Розмир зовнишньой наризи |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Качество/класс |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| POLESTAR | 31423735 | VOLVO | 31362432 | VOLVO | 31423735 |
| VOLVO | 30639747 | VOLVO | 30643773 | VOLVO | 30645681 |
| VOLVO | 30660745 | VOLVO | 30660745SK | VOLVO | 30671468 |
| VOLVO | 30683076 | VOLVO | 30736685 | VOLVO | 30756675 |
| VOLVO | 30756675SK | VOLVO | 31200240 | VOLVO | 31202337 |
| VOLVO | 31317489 | VOLVO | 31439230 | VOLVO | 8634658 |
| VOLVO | 9173107 | VOLVO | 9485499 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Болт Volvo S60 I (384) | Болт Volvo S60 II (134) | Болт Volvo S60 II Cross Country (134) |
| Болт Volvo S60 III (224) | Болт Volvo S80 I (184) | Болт Volvo S80 II (124) |
| Болт Volvo S90 II (234) | Болт Volvo V60 I (155) | Болт Volvo V60 I Cross Country (157) |
| Болт Volvo V60 II (225) | Болт Volvo V70 II (285) | Болт Volvo V70 III (135) |
| Болт Volvo V90 II Универсал (235) | Болт Volvo V90 II Cross Country (236) | Болт Volvo XC40 (536) |
| Болт Volvo XC60 I Джип (156) | Болт Volvo XC60 II (246) | Болт Volvo XC70 I Cross Country (295) |
| Болт Volvo XC70 II (136) | Болт Volvo XC90 I (275) | Болт Volvo XC90 II (256) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Swag |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,104 кг |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Внешний шестигранник |
| Внешний диаметр | 27,9 мм |
| Диски | для сталевих дисків |
| Длина | 60 мм |
| Довжина гвинта під голівкою | 33 мм |
| Довжина нарізі | 27 мм |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код запчасти | 55921508 |
| Код товара | SW 55921508 |
| Кріплення коліс | Конічний буртик F |
| Материал | Сталь |
| Поверхность | з пластинчастим цинковим покриттям |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип запчасти | Оригинал |
| ШЗ | 19 |
| Якість/клас | 10.9 |
| нове виконання | 99943600 |
Информация для заказа
- Цена: 187,20 ₴

