
Болт колеса (Swag) DACIA DOKKER, DOKKER EXPRESS, LOGAN (LS ), LOGAN EXPRESS (FS ), LOGAN MCV (KS 60927756
208 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: SW 60927756
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
OPT-OM.ORG.UA
Болт колеса (Swag) DACIA DOKKER, DOKKER EXPRESS, LOGAN (LS_), LOGAN EXPRESS (FS_), LOGAN MCV (KS_), LOGAN ПИКАП (US_), SANDERO, (opt-om)

КОД ТОВАРА
SW 60927756

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
60927756
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання голивок гвинтив / профилю гайок |
|
|
| Диски |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина гвинта пид голивкою |
|
|
| Довжина наризи |
|
|
| Дотримуватися вказивок щодо сервисного обслуговування |
|
|
| Зовнишний диаметр |
|
|
| Криплення колис |
|
|
| Материал |
|
|
| Поверхность |
|
|
| Розмир зовнишньой наризи |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Ширина зева ключа |
|
|
| Качество/класс |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DACIA | 402229810R | DACIA | 8200025716 | DACIA | 8200294820 |
| DACIA | 8200473353 | DACIA | 8200473425 | DACIA | 8200623085 |
| RENAULT | 8200473353 | RENAULT | 402227272R | RENAULT | 8200025716 |
| RENAULT | 402229810R | RENAULT | 8200623085 | RENAULT | 8200294820 |
| RENAULT | 8200473425 | SWAG | 60936254 | SWAG | 60946192 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Болт Dacia DOKKER Минивен (KE_) | Болт Dacia DOKKER Express Фургон/минивен | Болт Dacia LOGAN (LS_) |
| Болт Dacia LOGAN MCV (KS_) | Болт Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | Болт Dacia LOGAN Пикап (US_) |
| Болт Dacia SANDERO | Болт Renault CAPTUR II (HF_) | Болт Renault CLIO II (BB_, CB_) |
| Болт Renault CLIO II Фургон/хетчбек (SB0/1/2_) | Болт Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | Болт Renault CLIO III Фургон/хетчбек (SB_, SR_) |
| Болт Renault CLIO III Grandtour (KR0/1_) | Болт Renault CLIO IV (BH_) | Болт Renault CLIO IV GRANDTOUR (KH_) |
| Болт Renault CLIO IV Фургон/хетчбек (BH_) | Болт Renault DOKKER | Болт Renault KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) |
| Болт Renault KANGOO Express (FW0/1_) | Болт Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | Болт Renault LAGUNA II (BG0/1_) |
| Болт Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | Болт Renault LOGAN I (LS_) | Болт Renault LOGAN I Универсал (KS_) |
| Болт Renault LOGAN EXPRESS (US_) | Болт Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | Болт Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) |
| Болт Renault MEGANE II Лифтбек (LM0/1_) | Болт Renault MEGANE II Универсал (KM0/1_) | Болт Renault MEGANE II COUPE-CABRIOLET (EM0/1_) |
| Болт Renault MEGANE II Фургон/универсал (KM_) | Болт Renault MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_) | Болт Renault MEGANE III Grandtour (KZ0/1) |
| Болт Renault MEGANE III купе (DZ0/1_) | Болт Renault MEGANE CC (EZ0/1_) | Болт Renault MEGANE IV Хетчбек (B9A/M/N_) |
| Болт Renault MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) | Болт Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | Болт Renault SANDERO/STEPWAY I (BS_) |
| Болт Renault SCENIC I Минивен (JA0/1_, FA0_) | Болт Renault SCENIC I VAN (FA0_, JA0/1_) | Болт Renault SCENIC II (JM0/1_) |
| Болт Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | Болт Renault TALISMAN (LP_) | Болт Renault CLIO SYMBOL I (LB_) |
| Болт Renault THALIA II (LU_) | Болт Renault TWINGO I (C06_) | Болт Renault TWINGO I Фургон/хетчбек (S06_) |
| Болт Renault TWINGO II (CN0_) | Болт Renault VEL SATIS (BJ0_) | Болт Renault ZOE (BFM_) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Swag |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,08 кг |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Внешний шестигранник |
| Внешний диаметр | 22,7 мм |
| Диски | для легкосплавних дисків |
| Длина | 53 мм |
| Довжина гвинта під голівкою | 26 мм |
| Довжина нарізі | 23 мм |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код запчасти | 60927756 |
| Код товара | SW 60927756 |
| Кріплення коліс | Конічний буртик F |
| Материал | Сталь |
| Поверхность | з пластинчастим цинковим покриттям |
| Розмір зовнішньої нарізі | M12 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Ширина зіва ключа | 17 |
| Якість/клас | 10.9 |
Информация для заказа
- Цена: 208 ₴

