-10%

Болт з шестигранною головкою з чорного металу БОЛТ КОЛЕСА MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169), A-CLASS (W176 10918913
192 ₴
172,80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: SW 10918913
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
Болт з шестигранною головкою з чорного металу БОЛТ КОЛЕСА MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169), A-CLASS (W176), B-CLASS (W245), B-CLASS (W246, W242), C-C (opt-om)

КОД ТОВАРА
SW 10918913

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
10918913
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання голивок гвинтив / профилю гайок |
|
|
| Диски |
|
|
| Диски |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина гвинта пид голивкою |
|
|
| Довжина наризи |
|
|
| Дотримуватися вказивок щодо сервисного обслуговування |
|
|
| Зовнишний диаметр |
|
|
| Криплення колис |
|
|
| Материал |
|
|
| Поверхность |
|
|
| Розмир зовнишньой наризи |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Качество/класс |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| MERCEDES-BENZ | 0009904907 | MERCEDES-BENZ | 0009906707 | MERCEDES-BENZ | 0009906907 |
| MERCEDES-BENZ | 0009907207 | MERCEDES-BENZ | 0009907907 | MERCEDES-BENZ | 0009909807 |
| MERCEDES-BENZ | 1634010070 | MERCEDES-BENZ | 1634010370 | MERCEDES-BENZ | 1634010670 |
| MERCEDES-BENZ | 2114010370 | MERCEDES-BENZ | A0009904907 | MERCEDES-BENZ | A0009906707 |
| MERCEDES-BENZ | A0009906907 | MERCEDES-BENZ | A0009907207 | MERCEDES-BENZ | A0009907907 |
| MERCEDES-BENZ | A0009909807 | MERCEDES-BENZ | A1634010070 | MERCEDES-BENZ | A1634010370 |
| MERCEDES-BENZ | A1634010670 | MERCEDES-BENZ | A2114010370 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Болт Mercedes-Benz A-CLASS (W169) | Болт Mercedes-Benz A-CLASS (W176) | Болт Mercedes-Benz A-CLASS (W177) |
| Болт Mercedes-Benz B-CLASS Sports Tourer (W245) | Болт Mercedes-Benz B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) | Болт Mercedes-Benz B-CLASS Sports Tourer (W247) |
| Болт Mercedes-Benz C-CLASS (W204) | Болт Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S204) | Болт Mercedes-Benz C-CLASS купе (C204) |
| Болт Mercedes-Benz C-CLASS (W205) | Болт Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S205) | Болт Mercedes-Benz C-CLASS Купе (C205) |
| Болт Mercedes-Benz C-CLASS Кабриолет (A205) | Болт Mercedes-Benz CLA купе (C117) | Болт Mercedes-Benz CLA (C118) |
| Болт Mercedes-Benz CLA Shooting Brake (X117) | Болт Mercedes-Benz CLK (C209) | Болт Mercedes-Benz CLK Кабриолет (A209) |
| Болт Mercedes-Benz CLS (C219) | Болт Mercedes-Benz CLS (C218) | Болт Mercedes-Benz CLS Shooting Brake (X218) |
| Болт Mercedes-Benz E-CLASS (W211) | Болт Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S211) | Болт Mercedes-Benz E-CLASS (W212) |
| Болт Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S212) | Болт Mercedes-Benz E-CLASS купе (C207) | Болт Mercedes-Benz E-CLASS Кабриолет (A207) |
| Болт Mercedes-Benz S-CLASS (W220) | Болт Mercedes-Benz S-CLASS купе (C216) | Болт Mercedes-Benz SL (R230) |
| Болт Mercedes-Benz SL (R231) | Болт Mercedes-Benz SLK (R172) | Болт Mercedes-Benz SLC (R172) |
| Болт Mercedes-Benz SLR (R199) | Болт Mercedes-Benz SLR ROADSTER (R199) | Болт Mercedes-Benz SLS AMG (C197) |
| Болт Mercedes-Benz SLS AMG ROADSTER (R197) | Болт Mercedes-Benz M-CLASS (W163) | Болт Mercedes-Benz M-CLASS (W164) |
| Болт Mercedes-Benz M-CLASS (W166) | Болт Mercedes-Benz GLE (W166) | Болт Mercedes-Benz GLE Coupe (C292) |
| Болт Mercedes-Benz R-CLASS (W251, V251) | Болт Mercedes-Benz GL-CLASS (X164) | Болт Mercedes-Benz GL-CLASS (X166) |
| Болт Mercedes-Benz GLA-CLASS (X156) | Болт Mercedes-Benz GLK-CLASS (X204) | Болт Mercedes-Benz GLC (X253) |
| Болт Mercedes-Benz GLC Coupe (C253) | Болт Mercedes-Benz GLS (X166) | Болт Mercedes-Benz VIANO (W639) |
| Болт Mercedes-Benz VITO автобус (W639) | Болт Mercedes-Benz VITO / MIXTO фургон (W639) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Swag |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,075 кг |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Внешний шестигранник |
| Внешний диаметр | 24,6 мм |
| Диски | для сталевих дисків |
| Длина | 49 мм |
| Довжина гвинта під голівкою | 25 мм |
| Довжина нарізі | 26 мм |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код запчасти | 10918913 |
| Код товара | SW 10918913 |
| Кріплення коліс | Сферичний буртик A/G |
| Материал | Сталь |
| Поверхность | з пластинчастим цинковим покриттям |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип запчасти | Оригинал |
| ШЗ | 17 |
| Якість/клас | 10.9 |
Информация для заказа
- Цена: 172,80 ₴

