-10%

Болт з шестигранною головкою з чорного металу PEUGEOT 62932442 (opt-om)
177 ₴
159,30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: SW 62932442
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
Болт з шестигранною головкою з чорного металу PEUGEOT (opt-om)

КОД ТОВАРА
SW 62932442

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
62932442
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання голивок гвинтив / профилю гайок |
|
|
| Диски |
|
|
| Диски |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина гвинта пид голивкою |
|
|
| Довжина наризи |
|
|
| Дотримуватися вказивок щодо сервисного обслуговування |
|
|
| Зовнишний диаметр |
|
|
| Криплення колис |
|
|
| Материал |
|
|
| Розмир зовнишньой наризи |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Ширина зева ключа |
|
|
| Качество/класс |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| CITROEN | 540579 | FIAT | 1351203080 | OPEL | 0540579 |
| OPEL | 540579 | PEUGEOT | 540579 | PSA | 0000540579 |
| RAM | 68095788AA | VAUXHALL | 0540579 | VAUXHALL | 540579 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Болт Citroen JUMPER II Автобус | Болт Citroen JUMPER II Фургон | Болт Citroen JUMPER II Платформа/шаси |
| Болт Fiat DUCATO Автобус (250_) | Болт Fiat DUCATO Фургон (250_) | Болт Fiat DUCATO Платформа/шаси (250_) |
| Болт Peugeot BOXER автобус | Болт Peugeot BOXER фургон | Болт Peugeot BOXER Платформа/шаси |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Swag |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,15 кг |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Внешний шестигранник |
| Внешний диаметр | 32 мм |
| Диски | для сталевих дисків |
| Длина | 64 мм |
| Довжина гвинта під голівкою | 29 мм |
| Довжина нарізі | 25 мм |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код запчасти | 62932442 |
| Код товара | SW 62932442 |
| Кріплення коліс | Конічний буртик F |
| Материал | Сталь |
| Розмір зовнішньої нарізі | M16 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Ширина зіва ключа | 21 |
| Якість/клас | 10.9 |
Информация для заказа
- Цена: 159,30 ₴

