OPT-OM.ORG.UA
Болт з шестигранною головкою MERCEDES-BENZ PKW (opt-om)

КОД ТОВАРА
SW 99901849

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
99901849
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання голивок гвинтив / профилю гайок |
|
|
| Диски |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина гвинта пид голивкою |
|
|
| Довжина наризи |
|
|
| Довжина штока |
|
|
| Дотримуватися вказивок щодо сервисного обслуговування |
|
|
| Зовнишний диаметр |
|
|
| Криплення колис |
|
|
| Материал |
|
|
| Поверхность |
|
|
| Розмир зовнишньой наризи |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Ширина зева ключа |
|
|
| Качество/класс |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| MERCEDES-BENZ | 1404000170 | MERCEDES-BENZ | A1404000170 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Болт Mercedes-Benz S-CLASS (W140) | Болт Mercedes-Benz S-CLASS купе (C140) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Swag |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,12 кг |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Внешний шестигранник |
| Внешний диаметр | 24,6 мм |
| Диски | для легкосплавних дисків |
| Длина | 85 мм |
| Довжина гвинта під голівкою | 45 мм |
| Довжина нарізі | 22 мм |
| Довжина штока | 23 мм |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код запчасти | 99901849 |
| Код товара | SW 99901849 |
| Кріплення коліс | Сферичний буртик A/G |
| Материал | Сталь |
| Поверхность | з пластинчастим цинковим покриттям |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Ширина зіва ключа | 17 |
| Якість/клас | 10.9 |
Информация для заказа
- Цена: 148 ₴


