
Болт з шестигранною головкою CITROEN JUMPY (U6U), FIAT SCUDO(220 ), PEUGEOT EXPERT (224 ) 70912707 (opt-om)
162 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: SW 70912707
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
OPT-OM.ORG.UA
Болт з шестигранною головкою CITROEN JUMPY (U6U), FIAT SCUDO(220_), PEUGEOT EXPERT (224_) (opt-om)

КОД ТОВАРА
SW 70912707

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
70912707
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання голивок гвинтив / профилю гайок |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина гвинта пид голивкою |
|
|
| Довжина наризи |
|
|
| Дотримуватися вказивок щодо сервисного обслуговування |
|
|
| Зовнишний диаметр |
|
|
| Криплення колис |
|
|
| Материал |
|
|
| Поверхность |
|
|
| Розмир зовнишньой наризи |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Ширина зева ключа |
|
|
| Качество/класс |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| CITROEN | 540548 | FIAT | 1476244080 | LANCIA | 1476244080 |
| PEUGEOT | 540548 | PSA | 0000540548 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Болт Citroen C8 (EA_, EB_) | Болт Citroen EVASION Минивен (22, U6) | Болт Citroen EVASION Van (U6_, AF_) |
| Болт Citroen JUMPY I (U6U_) | Болт Citroen JUMPY I Фургон (BS_, BT_, BY_, BZ_) | Болт Citroen JUMPY I Платформа/шаси (BU_, BV_, BW_, BX_) |
| Болт Fiat SCUDO Автобус (220_) | Болт Fiat SCUDO ФУРГОН (220_) | Болт Fiat SCUDO Платформа/шаси (220_) |
| Болт Fiat ULYSSE (220_) | Болт Fiat ULYSSE (179_) | Болт LANCIA ZETA (22_) |
| Болт Peugeot 806 (221) | Болт Peugeot 806 Van (AF_) | Болт Peugeot 807 (EB_) |
| Болт Peugeot 807 Van (EB_) | Болт Peugeot EXPERT (224_) | Болт Peugeot EXPERT фургон (222) |
| Болт Peugeot EXPERT Платформа/шаси (223) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Swag |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,1 кг |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Внешний шестигранник |
| Внешний диаметр | 25 мм |
| Длина | 56 мм |
| Довжина гвинта під голівкою | 25 мм |
| Довжина нарізі | 25 мм |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код запчасти | 70912707 |
| Код товара | SW 70912707 |
| Кріплення коліс | Конічний буртик F |
| Материал | Сталь |
| Поверхность | з пластинчастим цинковим покриттям |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Ширина зіва ключа | 19 |
| Якість/клас | 10.9 |
Информация для заказа
- Цена: 162 ₴

