-10%

Болт з головкою системи TORX з чорного металу MERCEDES-BENZ PKW 10929196 (opt-om)
268 ₴
241,20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: SW 10929196
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
Болт з головкою системи TORX з чорного металу MERCEDES-BENZ PKW (opt-om)

КОД ТОВАРА
SW 10929196

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
10929196
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Диски |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина гвинта пид голивкою |
|
|
| Довжина наризи |
|
|
| Довжина штока |
|
|
| Дотримуватися вказивок щодо сервисного обслуговування |
|
|
| Зовнишний диаметр |
|
|
| Криплення колис |
|
|
| Материал |
|
|
| Розмир зовнишньой наризи |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Качество/класс |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| MERCEDES-BENZ | 0009902207 | MERCEDES-BENZ | 0009905407 | MERCEDES-BENZ | 0009907607 |
| MERCEDES-BENZ | 0009907607S1 | MERCEDES-BENZ | A0009902207 | MERCEDES-BENZ | A0009905407 |
| MERCEDES-BENZ | A0009907607 | MERCEDES-BENZ | A0009907607S1 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Болт Mercedes-Benz CLS (C257) | Болт Mercedes-Benz E-CLASS (W213) | Болт Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S213) |
| Болт Mercedes-Benz E-CLASS All-Terrain (S213) | Болт Mercedes-Benz E-CLASS Купе (C238) | Болт Mercedes-Benz E-CLASS Кабриолет (A238) |
| Болт Mercedes-Benz S-CLASS (W221) | Болт Mercedes-Benz S-CLASS купе (C216) | Болт Mercedes-Benz S-CLASS (W222, V222, X222) |
| Болт Mercedes-Benz S-CLASS купе (C217) | Болт Mercedes-Benz S-CLASS Кабриолет (A217) | Болт Mercedes-Benz AMG GT (X290) |
| Болт Mercedes-Benz M-CLASS (W164) | Болт Mercedes-Benz M-CLASS (W166) | Болт Mercedes-Benz GLE (W166) |
| Болт Mercedes-Benz GLE Coupe (C292) | Болт Mercedes-Benz R-CLASS (W251, V251) | Болт Mercedes-Benz G-CLASS (W463) |
| Болт Mercedes-Benz GL-CLASS (X166) | Болт Mercedes-Benz GLA-CLASS (X156) | Болт Mercedes-Benz GLK-CLASS (X204) |
| Болт Mercedes-Benz GLC (X253) | Болт Mercedes-Benz GLC Coupe (C253) | Болт Mercedes-Benz GLS (X166) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Swag |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,108 кг |
| Внешний диаметр | 25,8 мм |
| Диски | для легкосплавних дисків |
| Длина | 68 мм |
| Довжина гвинта під голівкою | 48 мм |
| Довжина нарізі | 19 мм |
| Довжина штока | 22 мм |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код запчасти | 10929196 |
| Код товара | SW 10929196 |
| Кріплення коліс | Сферичний буртик A/G |
| Материал | Сталь |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип запчасти | Оригинал |
| ШЗ | 17 |
| Якість/клас | 10.9 |
Информация для заказа
- Цена: 241,20 ₴

