-10%

Амортизатор газомасляний BMW X3 ЗАДН D0311S (opt-om)
3 183 ₴
2 864,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: MN D0311S
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Амортизатор газомасляний BMW X3 ЗАДН (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MN D0311S

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
D0311S
(Monroe)
| Характеристика |
|
|
| № артикула рекомендованого приладдя |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина 1 |
|
|
| Довжина 2 |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Конструкція амортизатора |
|
|
| Система амортизаторів |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Тип амортизатора |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BILSTEIN | 19197692 | BILSTEIN | 24197205 | BMW | 33526796317 |
| BMW | 33526796422 | MONROE | D0311 | SACHS | 314880 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Амортизатор BMW X3 (F25) | Амортизатор BMW X4 (F26) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Код запчастини | D0311S |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,9 кг |
| Висота паковання | 17,2 см |
| Довжина 1 | 354 мм |
| Довжина 2 | 506 мм |
| Довжина паковання | 56,8 см |
| Код товару | MN D0311S |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип амортизатора | тиск газу |
| Ширина паковання | 17,2 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | PK376 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 864,70 ₴

