-10%

Амортизатор газомасляний ALFA ROMEO 156 1997 ЗАДН 16406 (opt-om)
4 177 ₴
3 759,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: MN 16406
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Амортизатор газомасляний ALFA ROMEO 156 1997 ЗАДН (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MN 16406

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
16406
(Monroe)
| Характеристика |
|
|
| № артикула рекомендованого приладдя |
|
|
| № артикула рекомендованого приладдя |
|
|
| O отвору |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Діаметр штока поршня |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Конструкція амортизатора |
|
|
| Система амортизаторів |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Тип амортизатора |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFA ROMEO | 0060671077 | ALFA ROMEO | 0060679962 | ALFA ROMEO | 60695167 |
| ALFA ROMEO | 60688989 | ALFA ROMEO | 60680817 | ALFA ROMEO | 0060680817 |
| ALFA ROMEO | 60679962 | ALFA ROMEO | 60671077 | ALFA ROMEO | 60669242 |
| ALFA ROMEO | 60663777 | ALFA ROMEO | 60663776 | ALFA ROMEO | 60663770 |
| ALFA ROMEO | 60617125 | ALFA ROMEO | 60613568 | ALFA ROMEO | 50509464 |
| ALFA ROMEO | 46843755 | ALFA ROMEO | 46841067 | ALFA ROMEO | 46763386 |
| ALFA ROMEO | 0060688989 | ALFA ROMEO | 0060613568 | ALFA ROMEO | 0060663770 |
| ALFA ROMEO | 0060663776 | ALFA ROMEO | 0060663777 | ASHIKA | MA00582 |
| BILSTEIN | 22132482 | FIAT | 60680817 | FIAT | 60688989 |
| FIAT | 60663776 | FIAT | 46763386 | FIAT | 60613568 |
| FIAT | 60617125 | FIAT | 60663777 | FIAT | 60669242 |
| FIAT | 60671077 | FIAT | 60679962 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4320893 |
| KYB | 339744 | KYB | 334613 | MAGNETI | 5602G |
| MANDO | MSS016051 | METZGER | 2340512 | MONROE | 742047SP |
| MONROE | E4879 | MONROE | 16748 | MONROE | 401112RM |
| MONROE | E7044 | MONROE | 742216SP | MONROE | 742058SP |
| MONROE | G8019 | NK | 65103146 | SACHS | 557957 |
| SACHS | 400047 | TRW | JGM869T | TRW | JGM392T |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Амортизатор Alfa Romeo 156 (932_) | Амортизатор Alfa Romeo 156 SPORTWAGON (932_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Код запчастини | 16406 |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 156 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O отвору | 32 мм |
| Вага | 5,920 кг |
| Висота паковання | 21,7 см |
| Довжина паковання | 71,2 см |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Код товару | MN 16406 |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Тип амортизатора | тиск газу |
| Ширина паковання | 21,5 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | PK023 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 759,30 ₴

