-10%

Шланг гальмівний ПЕРЕДН ПРАВЫЙ DISCOVERY IV 2.7 TDV6 AWD 09.09-08.10;DISCOVERY IV 3.0 SDV6 AWD 0 1 987 481 A64 (opt-om)
1 839 ₴
1 655,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 1987481A64
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Шланг гальмівний ПЕРЕДН ПРАВИЙ DISCOVERY IV 2.7 TDV6 AWD 09.09-08.10;DISCOVERY IV 3.0 SDV6 AWD 09.10-;DISCOVERY IV 3.0 TDV6 AWD 09.09-08.10;DISCOVERY (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 1987481A64

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1 987 481 A64
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішня нарізь |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина 1 |
|
|
| Довжина 2 |
|
|
| Зовнішня нарізь 2 |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADJ135332 | LAND ROVER | LR020007 | LAND ROVER | LR044357 |
| LAND ROVER | LR52215 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Шланг Land Rover DISCOVERY IV (L319) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | BO 1987481A64-op |
| Стан | Новий |
| Довжина | 885 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня нарізь | M10x1 мм |
| Довжина: | 885 мм |
| Довжина 1 | 315 мм |
| Довжина 2 | 570 мм |
| Зовнішня нарізь 2 | M10x1 мм |
| Код товару | BO 1987481A64 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 655,10 ₴

