-10%

Шланг гальмівний ЗЗАДУ ЛІВОРУЧ/ПРАВОРУЧ CHEVROLET AVEO HATCHBACK (T250, T255) 01/07-- / CHEVROLE 1 987 481 387 (opt-om)
410 ₴
369 ₴
- Готово до відправки
- Код: BO 1987481387
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Шланг гальмівний ЗЗАДУ ЛІВОРУЧ/ПРАВОРУЧ CHEVROLET AVEO HATCHBACK (T250, T255) 01/07-- / CHEVROLET AVEO SALOON (T250, T255) 05/05-- / CHEVROLET KALOS 0 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 1987481387

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1 987 481 387
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішня нарізь |
|
|
| Внутрішня нарізь 2 |
|
|
| Довжина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 690WW08 | ATE | 24524702053 | BLUE PRINT | ADG05388 |
| BLUE PRINT | ADG053104 | BREMBO | T10002 | BREMBO | T10004 |
| CHEVROLET | 96407749 | CHEVROLET | 96534546 | DAEWOO | 96407749 |
| DAEWOO | 96534546 | DELPHI | LH6722 | EUROREPAR | 1650871880 |
| FTE | 9240913 | GM | 96407749 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3700919 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3700941 | LPR | 6T48031 | LPR | 6T48124 |
| NK | 855018 | NK | 855017 | TRW | PHA310 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Шланг Chevrolet AVEO / KALOS Хетчбек (T200) | Шланг Chevrolet AVEO / KALOS Ліфтбек (T200) | Шланг Chevrolet AVEO / KALOS Хетчбек (T250, T255) |
| Шланг Chevrolet AVEO / KALOS Ліфтбек (T250, T255) | Шланг Daewoo KALOS (KLAS) | Шланг Daewoo KALOS Ліфтбек (KLAS) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1987481387 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 210 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня нарізь | M10x1 мм |
| Внутрішня нарізь 2 | M10x1 мм |
| Довжина: | 210 мм |
| Код товару | BO 1987481387 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴

