-10%

Шланг гальмівний CHEVROLET EPICA (KL1 ) 2.0 2005/01-2006/12 J3700932 (opt-om)
356 ₴
320,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: HBJ J3700932
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Шланг гальмівний CHEVROLET EPICA (KL1_) 2.0 2005/01-2006/12 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
HBJ J3700932

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
J3700932
(HERTH+BUSS JAKOPARTS)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішня нарізь |
|
|
| Довжина |
|
|
| Розмір нарізі 2 |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADG053189 | BREMBO | T15014 | CHEVROLET | 96328351 |
| CHEVROLET | 96437798 | DELPHI | LH7222 | LPR | 6T48122 |
| NK | 855010 | SUZUKI | 5157086Z01 | SUZUKI | 5157086Z01000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Шланг Chevrolet EPICA (KL1_) | Шланг Chevrolet EVANDA | Шланг Daewoo EVANDA (KLAL) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herth+Buss |
| Код запчастини | J3700932 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 370 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica, Evanda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня нарізь | M10x1 мм |
| Довжина: | 370 мм |
| Код товару | HBJ J3700932 |
| Розмір нарізі 2 | mit Banjo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320,40 ₴

