-10%

Шків ременя генератора OPEL MOVANO, VIVARO 1.9TDI/01- 544 0101 20 (opt-om)
3 084 ₴
2 775,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: LK 544 0101 20
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Шків ременя генератора OPEL MOVANO, VIVARO 1.9TDI/01- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LK 544 0101 20

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
544 0101 20
(INA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Кількість канавок |
|
|
| Коливання |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 12201107 | BGA | DP1059 | BGA | DP8044 |
| BGA | DP1059K | CONTITECH | VD1101 | CORTECO | 80001010 |
| CORTECO | 80001050 | CORTECO | 80004894 | DACIA | 7700113776 |
| DACIA | 7700856673 | DACIA | 7700115766 | DACIA | 8200386446 |
| DACIA | 8200079183 | DAYCO | DPV1149K | DAYCO | DPV1222 |
| DAYCO | DPV1178 | DAYCO | DPV1149 | FRECCIA | PUL11130 |
| GATES | TVD1028 | GATES | TVD1128 | GATES | TVD1128A |
| GENERAL MOTORS | 93161258 | INA | 544010110 | INA | 544005310 |
| METZGER | 6400074 | NISSAN | 1230300QA1 | NISSAN | 1230300QAC |
| OPEL | 4413748 | OPEL | 4414115 | OPEL | 93161258 |
| OPEL | 93170224 | PSA | 93161258 | RENAULT | 7700115766 |
| RENAULT | 8200386446 | RENAULT | 7700856673 | RENAULT | 7700113776 |
| RENAULT | 8200079183 | SNR | DPF35522K1 | SNR | DPF35522 |
| SNR | DPF35509 | SWAG | 60948698 | VAUXHALL | 4413748 |
| VAUXHALL | 4414115 | VAUXHALL | 93161258 | VAUXHALL | 93170224 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Шків Nissan INTERSTAR автобус (X70) | Шків Nissan INTERSTAR фургон (X70) | Шків Nissan PRIMASTAR автобус (X83) |
| Шків Nissan PRIMASTAR фургон (X83) | Шків Opel MOVANO A Автобус (X70) | Шків Opel MOVANO A Фургон (X70) |
| Шків Opel VIVARO A Автобус (X83) | Шків Opel VIVARO A ФУРГОН (X83) | Шків Opel VIVARO A Платформа/шасі (X83) |
| Шків Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | Шків Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | Шків Renault LAGUNA II (BG0/1_) |
| Шків Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | Шків Renault TRAFIC II автобус (JL) | Шків Renault TRAFIC II фургон (FL) |
| Шків Renault TRAFIC II Платформа/шасі (EL) | Шків Renault MASTER II автобус (JD) | Шків Renault MASTER II фургон (FD) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 544010120 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 151.5 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 151,50 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з матеріалами для навісного монтажу |
| Код товару | LK 544 0101 20 |
| Коливання | з гасником вібрацій |
| Кількість канавок | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 775,60 ₴

