-10%

Шків ременя генератора OPEL MOVANO 2.3CDI/10- VD1123 (opt-om)
6 480 ₴
5 832 ₴
- Готово до відправки
- Код: CI VD1123
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Шків ременя генератора OPEL MOVANO 2.3CDI/10- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
CI VD1123

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VD1123
(Contitech)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Кількість ребер |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | DP7300 | CORTECO | 49402428 | CORTECO | 49104652 |
| GATES | TVD1176 | GATES | TVD1176A | INA | 544013610 |
| METZGER | 6400068 | OPEL | 4420381 | OPEL | 93168039 |
| PROFIT | 10149955 | RENAULT | 8200805671 | RENAULT TRUCKS | 8200805671 |
| VAUXHALL | 93168039 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Шків Opel MOVANO B АВТОБУС (X62) | Шків Opel MOVANO B ФУРГОН (X62) | Шків Opel MOVANO B Платформа/шасі (X62) |
| Шків Renault MASTER III автобус (JV) | Шків Renault MASTER III фургон (FV) | Шків Renault MASTER III Платформа/шасі (EV, HV, UV) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Код запчастини | VD1123 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,85 кг |
| Висота паковання | 6,5 см |
| Довжина паковання | 17,5 см |
| Код товару | CI VD1123 |
| Кількість ребер | 7 |
| Ширина паковання | 17,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 832 ₴

